Proroctvo z biblie sa plní - čipovanie ľudí už prebieha

Proroctvo z biblie - čipovanie ľudí Čip spojený s identifikačnou a platobnou kartou implementovaný do tela.

Stalo sa to už realitou, nejaká "temná šelma" (možno ilumináti, či slobodomurstvo a ich globálna politika a ekonomika), ktorá ovládla svet, už dáva ľuďom svoj znak, čip bez ktorého nebude možné kupovať a predávať, presne tak ako to opisuje proroctvo v biblii.

Implementovanie čipu pod kožu na ruku alebo na čelo. Pomaly sa to, zatiaľ dobrovoľne, zavádza v rôznych krajinách, napr. v Indii.

A tu je to spomenuté biblické proroctvo o šelme a jej znaku, bez ktorého raz už nebude možné ani nakupovať:

A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak, a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena. (Zjv 13,16-17)

Je možné, že sa tu hovorí o niečom celkom inom, ale tie čipy sa s týmto prorockým opisom v biblii až neuveriteľne zhodujú. Vyzerá to teda ako by to skutočne bolo presne ono. Vec bez ktorej sa už nebude dať ani predávať, ani kupovať. A čo bude nasledovať potom? Po nejakom čase majú prísť na ľudí Božie tresty:

Ak sa niekto bude klaňať šelme a jej obrazu a prijme znak na svoje čelo alebo na svoju ruku, aj ten bude piť z vína Božieho hnevu, nezriedeného, naliateho do čaše jeho hnevu ... (Zjv 14,9-10)

A z ďalšieho opisu je jednoznačné, že na tých ľudí neskôr, okrem iného, prídu strašné choroby:

... a povyhadzovali sa zhubné a zlé vredy na ľuďoch, čo mali znak šelmy, aj na tých, čo sa klaňali jej obrazu. .... (Zjv 16,2)

V minulosti keď prišlo na ľudí nešťastie, často sa obracali s pokáním k Bohu a prosili o zľutovanie, robili sa aj kajúcne a odprosujúce procesie a pod., no keď sa dnešní ľudia dostanú do nešťastia, tak väčšinou len nadávajú, bohujú, kľajú, však to poznáme..., na nejaké pokánie ani nepomyslia, títo dnešní ľudia sú naozaj presne takí, ako ich opisuje pokračovanie predmetného biblického proroctva:

Veľká horúčava spaľovala ľudí a tí sa rúhali menu Boha, ktorý má moc nad týmito ranami; ale nerobili pokánie, aby mu vzdali slávu. (Zjv 16,9)

Od bolesti si hrýzli jazyky a rúhali sa nebeskému Bohu pre svoje bolesti a vredy a nerobili pokánie za svoje skutky. (Zjv 16,10-11)


Problém ale bude, čo budeme robiť my, čo sa nechceme dať označkovať, ak nám to zavedú povinne, alebo keď už naozaj nebude bez čipu možné ani v obchode niečo kúpiť? Všetko nasvedčuje, že k tomu spejeme. Argumentov v prospech očipovaniu ľudí je dosť a humanisticky sú tie argumenty veľmi silné - zníženie kriminality, vyššia bezpečnosť, ľahšie vypátranie nezvestných a zločincov...

Asi sa tomu raz nevyhneme, ale možeme to možno trochu oddialiť. Napr. odmietať platit v obchodoch inak ako klasickými peniazmi, aby si vládni činitelia mysleli, že u nás sú ešte ľudia veľmi konzervatívni, nemajú radi elektronické platby, a preto je u nás prechod na vyššiu elektronizáciu ešte priskoro.


späť na prvú stranu


HOME